Hayki | Mobilet
Giriş Yap/Üye Ol

Performans

Hayki

22 Aralık Perşembe, 18:30
Kadıköy Sahne

Hakkında

İstanbul doğumlu rap sanatçısı Hayki 22 Aralık perşembe akşamı "haykestra live band" ile birlikte KadıköySahne'de! 

2012 Aralık ayında "Birkaç Milyar Soluk'' isimli ilk stüdyo albümünü dinleyiciler ile buluşturdu. 

2016 yılında Hayko Cepkin’in “Beni Büyüten Şarkılar Vol 1” isimli albümüne ''Aldırma Gönül'' ile konuk oldu. Albümün çıkış klibini birlikte düet yaptıkları “Aldırma Gönül” isimli şarkıya çektiler. Zeytinli Rock Festivalinde bu şarkıyı ilk kez seslendirdiler. Hayki aynı zaman da bu festivalde sahne alan ilk Rap sanatçısı olma ünvanını da taşımaktadır. 

2017 Yılında DMC Yapım etiketi ile ''B1R'' adlı single çalışmasını ve klibini yayınladı. Şarkı çok beğenildi ve kısa sürede 45.000.000 izlenmeye ulaştı. B1R adlı proje toplamda 90 satır ile şimdiye dek yazılmış en uzun rap verse olma özelliğini de taşımakta. Proje Türkiye’nin 81 ilini özellikleri ile kafiyeli bir biçimde anlatmaktadır. 

2017 yılında Katil isimli single çalışmasını ve klibini yayınladı. Bu çalışmada kendisine “Eypio” eşlik etti. Çalışma 21.000.000 stream aldı. 

Hayki 2018 yılında Sony Music Türkiye etiketi ile ''OL'' albümü yayınlandı. Albümde kendisine Hayko Cepkin eşlik etti.2019 yılında kendi plak şirketi Unique Fabric'i kurdu.

Etkinlik Kuralları

-18 yaş sınırı vardır. 

-Etkinlik sosyal mesefa kurallarına uygun şekilde gerçekleşecektir. 

-Etkinlik girişinde bilet kontrolü yapılacaktır, biletinizi telefondan göstermeniz gerekmektedir. 

-Organizatör firma, misafirlere rahatça eğlenebilecekleri bir ortam sunabilmek için mekan girişinde uygun görmediği kişileri kapıda bilet iadesi yaparak içeri almama hakkına sahiptir. 

Mekan

location-image
Kadıköy Sahne
Osmanağa, Kırtasiyeci Sk. No:23, 34714 Kadıköy / İstanbul
Haritada Göster
Mobilet uygulamasını indir