BaBa ZuLa | Mobilet
Giriş Yap/Üye Ol

Konser

Performans

BaBa ZuLa

09 Aralık Cuma, 19:00
Babylon

Hakkında

Türkiye modern müzik tarihinin özgün psikedelik ekiplerinden BaBa ZuLa ile 9 Aralık’ta buluşuyoruz! 
1996’da kurulan BaBa ZuLa, “Tabutta Rövaşata” filminin müziklerini yapan ZeN grubunun içinden doğdu. 25 seneyi aşkın süredir sayısız film müziğine ve iş birliğine imza atan BaBa ZuLa; Mad Professor, Tuncel Kurtiz, Fred Frith, Alexander Hacke, Brenna MacCrimmon, Serra Yılmaz ve CAN'den Jaki Liebezeit gibi birçok sanatçıyla birlikte müzik yaptı. 60’ların psikedelik müziği ve Anadolu rock tınılarına, elektronik ve dub öğeleri ekleyerek kendilerine özgü “İstanbul psikedelik” tarzını oluşturan grup; bugüne kadar 6 kıtada 66 farklı ülkede gerçekleşen konserlerle dinleyicileriyle buluştu. Kendi tasarladığı elektro sazları çalan Osman Murat Ertel ve kaşık ziller, makine ve elektroniklerdeki Mehmet Levent Akman’ın kurucusu olduğu BaBa ZuLa’nın çekirdek ekibinde; 10 küsür yıldırdır dünyanın farklı yerlerinde birlikte çaldıkları Ümit Adakale (darbuka, davul, perküsyon) ile Esma Ertel (dans ve vokal) ve sürpriz konuk sanatçılar da yer alıyor. 

Etkinlik Kuralları

  • Etkinlikte 18 yaş sınırı vardır. 
  • Etkinlik ayaktadır, oturma düzeni yoktur. 
  • Organizasyon şirketi, etkinlik için uygun görmediği kişileri bilet bedelini iade etmek koşuluyla etkinlik mekanına almama hakkına sahiptir. 
  • Güvenlik sebebiyle sırt çantaları mekana alınamamaktadır. Vestiyere palto, mont, ceket ve sırt çantaları ücret karşılığı bırakılabilir. 
  • Seyirci Babylon'da yapılan genel ses ve görüntü kayıt çalışmaları dahilinde kendi ses ve görüntüsünün kayıt altına alınmasına izin verir ve Babylon ya da ilgili konser organizatörünün bu kayıtları serbestçe kullanma yetkisi olduğunu kabul eder. 
  • İçerideki ses seviyesi uzun süreli maruz kalındığında geçici duyma kaybına sebep olabilir. 
  • İçerideki ışık düzeni geçici göz rahatsızlıklarına ve epileptik nöbetlere neden olabilir. 

Mekan

location-image
Babylon
Babylon. Bomontiada. Tarihi Bomonti Bira Fabrikası Birahane Sokak No:1
Haritada Göster
Mobilet uygulamasını indir